ردیاب این مساله را تشخیص می دهد

امکانات این ردیاب خودرو بدون نیاز به نصب عبارت اند از هشدار سرعت غیرمجاز، موقعیت یابی در نقاط کور ، هشدار جابجایی و هشدار حرکت، ارائه تاریخچه تمام مسیرهای طی شده و گزارش سفر، هشدار وضعیت باتری، دارای آنتنهای داخلی فوق العاده قوی، درگاه Micro USB با دمای کاری در محدوده منفی 20 تا مثبت 55 درجه سانتیگراد. تراشه GPS حساس این ردیاب موقعیت مکانی وسیله نقلیه را از دوردستها جستجو کرده و با تکنولوژی GPRS ارائه میکند. علاوه بر اینها ردیابهای پورت OBD مجموعه کاملی از ویژگیهای پیشرفته مثل هشدار حرکت با SMS، هشدار سرعت بیش از حد، هشدارهای SOS و حصار جغرافیایی را ارائه میدهند که در ادامه بیشتر به آنها میپردازیم. ردیاب ها باید بتوانند هشدارهای مهمی چون سرعت غیرمجاز، ورود یا خروج از محیط جغرافیایی مشخص شده و مواردی از این دست را به اطلاع کاربر برسانند، که این مساله نیز بر قیمت ردیاب خودرو در مشهد تاثیر گذار خواهد بود. اگر ماشین دچار حادثه شود و سرنشینان تصادف کنند، ردیاب این مساله را تشخیص داده و به شمارهای که در تنظیمات آن برای موارد اضطراری ذخیره شده، اطلاع میدهد.


این ردیاب ها با استفاده از دستگاهی تحت عنوان GNSS قادر هستند موقعیت افراد، کودکان و حیوانات را تشخیص داده و از طریق شبکه های تلفن همراه از قبیل اینترنت و پیامک اطلاع رسانی کنند. معمولا شرکتها از این ردیاب با هدف مدیریت ناوگان استفاده میکنند تا با وجود اعلانها و گزارشات این ردیاب، بتوانند داراییهای شرکت را لحظه به لحظه ردیابی کنند. ردیاب را براساس نیازتان تهیه کنید، قطعا ردیابی که روی کامیون نصب میشود با ردیاب خودروی شخصی تفاوتهایی دارد. عوامل جوی زمین مانند رخداد های طبیعی باران، برف و طوفان روی دقت GPS تاثیر گذار است. این دستگاه حداقل طی 10 ثانیه اطلاعات را بهروز میکند، 300 گرم وزن دارد و دقت موقعیت مکانی آن 5 متر برآورد شده است. دقت بالای ردیابهای تلتونیکا مدیون استفادهی آن از چند ماهواره برای ردیابی است که باعث میشود حساسیت بیشتری داشته و جزییات را بهتر ثبت و ذخیره کند. قابلیت ردیابی تمام خودروهای 16 پین با رابط OBD با قابلیت سنسور لرزش یکپارچه برای تشخیص هوشمند سرقت خودرو. ردیاب خودرو یکی از ملزومات اساسی انواع خودروهای شخصی و سازمانی است.


بسیاری از صاحبان خودروهای معمولی به استفاده از دزدگیر برای حفاظت از خودروها بسنده میکنند. پس از تأیید آببندی و ضد آب بودن تجهیزات، می توانید مستقیماً تجهیزات را زیر زیر ماشین وصل کنید. همانطور که مشاهده میفرمایید با این امکاناتی که با خرید ردیاب خودرو در اختیار شما قرار گرفته میشود، امنیت، نظارت و مدیریت خودرو به بالاترین سطح خود میرسد پس در خرید این دستگاه ارزشمند هیچ شکی نداشته باشید. پس بهتر است ابتدا قصد خود از خرید جی پی اس ماشین را مشخص کنید. ما در این مقاله قصد داریم درباره جی پی اس خودرو و تاریخچه آن و همچنین ویژگی ها و عملکرد ردیاب خودرو صحبت کنیم. یکی از کاربرد انواع ردیاب خودرو استفاده از جی پی اس ماشین برای جلوگیری از سرقت خودرو میباشد. تقریبا تعداد زیادی از ردیابهای بازار این دادهها را در اختیار ما قرار میدهند؛ اما استفاده از انواع ردیاب خودرو بدون نیاز به نصب حسنی دارد که باقی ردیابها ندارند و آن کم کردن دردسر مرحله نصب ردیاب است. جاسازی این ردیاب خودرو بدون نیاز به نصب در سه مرحله انجام میشود. این ردیاب خودرو بدون نصب ساخت کشور لیتوانی است و موفق به دریافت استاندارد CE اروپا و استاندارد FCC آمریکا شده است؛ در ایران هم این ردیاب مورد تایید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی قرار گرفته است.

برای تهیه انواع دزدگیر با استاندارد تعیین شده می توانید در این سایت فرم را پر کنید بیشتر صداهای دزدگیر شباهت به هم دارند و برخی از مواقع دزدگیر به دلیل آلودگی به درستی کار نمی کند، بهترین گزینه دزدگیر تصویری می باشد که به مانتور مجهز می باشد و روی صفحه ماشین یا درب را نشون می دهد و مزیت مهم دزدگیر تصویری می توانید به صورت زنده ببینید چه اتفاقی برای اتومبیل رخ داده است یا ضربه ای و خراشی اگر وارد شود متوجه خواهید شد. ردیاب های دلتا به دلیل داشتن سخت افزار استاندارد و قدرتمند ، ارزش استفاده بالایی دارند . ردیاب تلتونیکا به دلیل تکنولوژی قدیمیتری که نسبت به نمونههای قبلی دارد، شناخته شدهتر نیز هست و موارد استفادهی آن توسط افراد بیشتر است. همچنین میتوانید یک کیسه ضد آب یا موارد اینچنینی برای پوشش روی ردیاب انتخاب کنید تا از آسیبدیدن دستگاه در باد و باران جلوگیری شود. امیدواریم مطالب گفته شده، مفید و کاربردی بوده و راهنمای خوبی برای اگاهی یافتن از موارد مهم و موثر در خرید و قیمت ردیاب خودرو در مشهد باشند. ᠎نويسنده : پسر آریایی