لوازم مه پاش بر اساس سیستم مشابه مه در طبیعت کار می‌کند
انتخاب نوع مناسب و صحیح برس کارواش تمام اتوماتیک موجب می شود تا در اثر استفاده نامناسب از برس در حین انجام فرآیند شستشو، به خودرو آسیب وارد نگردد. اکنون به دلیل اهمیت وجود مه پاش گاوداری، در ادامه به سراغ انواع آن، مشخصات و مزیت ها و قیمت آن رفته ایم. دیافراگمی: پمپهای دوگانه با هوا بر پایه جابجایی مثبت ساخته شده و دارای قطعات متحرک کمی است و همچنین از مزیت فناوری AODD برخوردار است. مزیت اصلی آن راحتی است. همین موارد استفاده بر اهمیت و ضرورت نصب و تعمیر مه پاش در بین دیگر سیستمهای تهویه افزوده است. با توجه به اینکه فشار بیرون محفظه که عمدتاّ فشار جو می باشد، بین بیرون محفظه و داخل محفظه اختلاف فشار رخ داده و باعث می شود سیال به سمت داخل محفظه مکش هدایت شود. باید بین لوله های مخزن و لوله های آبیاری و قبل از شیرهای تایمر از سوپاپ استفاده شود.

نوع آبیاری محیط به صورت قطره قطره و به شکل زیرقطره است. هنگامی که شما تصمیم میگیرید تجهیزات کارواش صنعتی را از شرکت بابتک اجاره کنید، ما دستگاه را مستقیماً به شما تحویل میدهیم. با یک ثبت سفارش آنلاین در سایت و اپلیکیشن "خدمت از ما" بدون صرف وقت و هزینه اضافی با مشاهده سوابق کاری افراد و نظرات کاربران درباره عملکرد آنها بهترین متخصص را برای نصب و تعمیر مه پاش انتخاب کنید. در این شرایط نصب اپلیکیشن "خدمت از ما" و همین طور ثبت سفارش از طریق سایت برای شناسایی افراد متخصص در این زمینه یک پیشنها اصولی به شمار میآید. به این ترتیب، مدت زمان آبیاری را می توانید تنظیم کنید. اگر فشار آب خیلی ضعیف باشد می توانید با پرداخت هزینه کمی برای قیمت پمپ مه پاش خانگی این مشکل را برطرف کنید. در حالت کلی از مه پاش گاوداری به منظور تولید رطوبت در محیط و همچنین خنک سازی و تهویه استفاده می کنند، چرا که تامین این شرایط برای بالا بردن باروری و تولیدات در دام ها یک امری ضروری است. در واقع زمانی که ذرات آب در هوا پخش می شوند؛ به سرعت گرمای محیط را دریافت و سپس تبخیر می شوند.

لوازم مه پاش همان‌طور که از نامش پیداست، بر اساس سیستم مشابه مه در طبیعت کار می‌کند. هنگامی که در یک محیط پر از مه قرار می‌گیرید، به صورت مستقیم قطره‌های آب را حس نمی‌کنید و فقط خنکی و وجود رطوبت را در محیط احساس می‌کنید. دستگاه دارای یک محفظه است که درون آن آب ریخته می‌شود و پس از کار روی آب، آن را به محیط وارد می‌کند. البته آبی که به محیط وارد می‌شود، کاملاً پودری است و اندازه قطرات آن به اندازه‌ای کوچک و در حد مه است. به همین علت است که باعث ایجاد رطوبت بر روی محیط و افراد حاضر در آن نمی‌شود. قطرات آب باعث افزایش رطوبت می‌شود و علاوه بر این فضا را خنک‌تر نیز می‌کند. قطرات آب، ظرفیت گرمایی بالایی دارند و این عامل سبب می‌شود تا گرمای محیط را تا حد زیادی متعادل کند.

بیشتر بخوانید: https://abniro.com/misting-system-overall/

با توجه به کاربری محیط، ممکن است مواد خوشبوکننده، ضدعفونی‌کننده، سموم مایع و … نیز به آب موجود در آن اضافه شود تا مانند قطرات آب به محیط وارد شود.

می توان گفت اکثر افرادی که در حفظ و نگه داری کارواش های خانگی کوتاهی می کنند، در فاصله زمانی بسیار کوتاهی محتاج به خرید یکسری لوازم یدکی برای کارواش خانگی خود می شوند. به نوعی که در مه پاش کم فشار نیازی به استفاده از پمپ فشاری قوی نیست و با اتصالات دو طرفه به شیر آب می توان به میزان دلخواه رسید. مه پاش ها در دو نوع پرفشار و کم فشار طراحی شده و قابل نصب است. ممکن است پژمرده شوند و یا تغییر رنگ بدهند. شیرهای مورد استفاده محصول ترکیه و یا آلمان میباشد که باتوجه به نوع سیستم و سایز لوله ها انتخاب میشوند . تمام این مشکلات را میتوانیم با استفاده از سیستم خنک سازی مه پاش سالن مرغداری به راحتی برطرف کنیم. بهترین پمپ پیستونی مناسب برای این سیستم ها، پمپ های برتولینی ساخت کشور ایتالیا هستند که در کنار هم، یک کارکرد عالی را به شما عرضه خواهند کرد. دسترسی به افراد و شرکتهای متخصص و فعال در زمینه نصب و تعمیر مه پاش برای همه افراد به یک اندازه آسان و راحت نیست. پس برای اینکه در مورد خرید مه پاش که در گاوداری ها مورد استفاده قرار می گیرد، همه چیز بدانید در ادامه همراه ما باشید.

در صورتی که قصد راه اندازی سالن گاوداری را دارید؛ خرید دستگاه مه پاش را جزو اولویت های کاری خود قرار دهید. به طور مثال ، در یک سالن با تعداد 100 عدد نازل با اندازه پاشش 30 میکرون از پمپ های برتولینی با دبی حداقل 11 لیتر استفاده می شود. لزوم توجه به کیفیت دستگاه مه ساز گاوداری بسیار مهم است و دلیل آن است که کیفیت پایین این دستگاه باعث خراب شدن و نیاز به تعمیرات دارد که علاوه بر افزایش هزینه ها، امکان دارد به دام نیز صدمات جبران ناپذیر وارد آورد. بازار آنلاین "خدمت از ما" همراستا با گسترش دایره نیازهای افراد و به روز شدن سیستمهای سرمایشی محیط شرایط را برای برقراری ارتباط با افراد متخصص در زمینه نصب و تعمیر مه پاش فراهم آورده است. قبل از بررسی اجمالی نحوه نصب و تعمیر دستگاه مه پاش به معرفی این دستگاه و نحوه کاربرد آن به اختصار میپردازیم.نويسنده : پسر آریایی